YDS Kursu

YDS eğitimini en uygun ücretle alabileceğiniz tek adres!

YDS kursunun amacı; sınavda hedeflenen puana ulaşabilmeniz için gerekli gramer bilgisi sınav tekniğine yönelik stratejileri öğretmek ve sınav pratiği kazandırılarak, gireceğiniz ilk sınavda hedefinize ulaşmanızı sağlamaktır. YDS sınav içeriğine yönelik eğitimlerin yanısıra, sınavda uygulayabileceğiniz taktikler, sınav tekniğine yönelik eğitimler ve sınav pratiğine yönelik çalışmaları içermektedir. Dersler en son sınavındaki formata göre hazırlanmış kaynaklar kullanılarak yapılır.
Kurs programının amaçlarından bir diğeri, adayların istedikleri skora ulaşmalarını sağlamak için, eksik İngilizce bilgilerini tamamlamak ve sınav tekniğini öğrenerek soruları daha hızlı ve doğru çözebilmelerini sağlamaktır. Derslerde YDS sınavına odaklı, sınav tekniğine ve sınav pratiğine yönelik eğitimler verilerek katılımcıların puanlarını arttırmaları hedeflenir.

Farkımız

YDS Kursumuz, YDS sınavlarında adayların ihtiyaçlarını karşılayacak olan skorun elde edilmesini sağlamak için gerekli soru tarzlarını incelemeyi, akademisyenlerin eşliğinde çok sayıda soruyu farklı strateji ve taktiklerle kısa zamanda çözmeyi amaçlamaktadır.

YDS kursumuza alınan ve zaten belirli bir seviyede İngilizce bilgisine sahip olan öğrenciler taktik ve strateji ağırlıklı bir sınav olan YDS’de performansı ve skoru artırmayı amaçlayan farklı bir eğitim anlayışıyla yetiştirilirler. Yabancı Dil Sınavı kurs programımız sınav odaklı olduğu için gereksiz bilgi kirliliği ve dikkat dağıtıcı konular içermediği gibi, genel İngilizce bilgisi de içermez.

Bu programa katılabilmek için adayların, girecekleri seviye tespit sınavında 8 kurluk eğitim sistemimize göre en az 6. kur seviyesinde genel İngilizce dil bilgisine sahip olması gerekmektedir.

Katılımcılar kursa başlamadan önce geniş kapsamlı bir seviye tespit sınavına alınırlar. Bu seviye belirlemenin amacı, katılımcının eksik ve zayıf olduğu noktaları bularak, kendi seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilmesidir.

Gerekli seviyenin altında olan öğrenciler için hazırlanan Pre-YDS kurslarımızda, sınav İngilizcesi altyapısı temel düzeyde kazandırılarak, kişilerin kursa hazırlanmaları sağlanarak sınav taktiği ve stratejilerini daha iyi kavramaları ve sınavdan daha yüksek bir skor alma şansları arttırılır.

Kurs Özellikleri

  • Skor arttırma Garantisi
  • yoğunlaştırılmış ve hızlandırılmış
  • Sadece sınavı geçmenizi değil, İngilizceyi edinmenizi de sağlar.
  • Sınav veya İngilizce korkunuzu yenmenizi sağlar.
  • Sınava hem psikolojik, hem de İngilizce yeterliliğiniz en üst seviyede girmenizi sağlar.
  • Motivasyonu arttırmak için koçluk hizmetleri
  • Kişi ve ders sayısıyla kıyaslandığında alabileceğiniz en kaliteli ve ucuz eğitimdir.
  • 16 yıllık tecrübesiyle, The American güvencesiyle organize edilmektedir.

Eğitmenler

Eğitmenlerimiz sınav teknikleri ve soru tipleri konusunda uzman, uzun yıllardır YDS konusunda çeşitli üniversitelerin akademik kadrosunda görev alan öğretmenlerden oluşmaktadır. Bu alanda uzmanlaşmış,uzun yıllardır bu konuda eğitim veren Yabancı Dil Sınavı eğitimleri konusunda kariyer yapmış kişilerden oluşur.